Shqipëria miqësore me Spanjën

Futboll

Shqipëria miqësore me Spanjën

Më: 17 janar 2022 Në ora: 19:13
Foto ilustrim

Është konfirmuar edhe miqësorja e kombëtares së Shqipërisë  me atë të Spanjës.

Faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Spanjës, njofton për miqësoret e radhës të ‘Stuhisë së Kuqe’.

Më 26 mars, Spanja do të luajë kundër kombëtares së Shqipërisë.

Kurse, tri ditë më vonë, spanjollët testojnë veten me kombëtaren e Islandës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat