Guardiola: E njoh prej gjashtë sezonesh...

Futboll

Guardiola: E njoh prej gjashtë sezonesh...

Më: 18 janar 2022 Në ora: 12:03
Guardiola: E njoh prej gjashtë sezonesh...

Manchester City vazhdon të fitojë dhe Kevin de Bruyne të shkëlqejë.

Megjithatë, Pep Guardiola-s nuk i mjafton:

“E njoh prej gjashtë sezonesh”, ka thënë trajneri spanjoll në konferencë për shtyp.

“Kur kam ardhur ishte këtu dhe kemi filluar të fitojmë bashkë, në momentet e vështira kemi vuajtur bashkë. Asgjë nuk do të kishte qenë e mundur pa të.

“Në këtë fazë të parë të sezonit ka patur probleme për arsye të ndryshme; një pjesë e punës së trajnerit është të kërkojë më shumë dhe besoj se mund të bëjë më mirë, pres më shumë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat