Nga Elbasani në KF Vëllaznimi

Futboll

Nga Elbasani në KF Vëllaznimi

Nga: K.G. Më: 19 janar 2022 Në ora: 19:52
Nga Elbasani në KF Vëllaznimi

Vëllaznimi nga Gjakova vazhdon me përforcime për pjesën e dytë të kampionatit.

Gjakovarët përforcohen me mesfushorin nga Elbasani Dejvi Bilali.

“KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me Mesfushorin Dejvi Bilali nga Elbasani.

Dejvi në të kaluarën ishte pjesë e KF Teuta - Durrës, KF Vllaznia - Shkodër, KF Dinamo - Tirana dhe së fundmi ishte pjesë e KS Besa – Kavajë”, njofton KF Vëllaznimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat