Atletico nuk dëshiron ta shesë Suarezin

Futboll

Atletico nuk dëshiron ta shesë Suarezin

Më: 20 janar 2022 Në ora: 06:19
Luis Suarez

Luis Suarez do të vazhdojë të luajë në Atletico Madrid, të paktën deri në verë.

Ishte raportuar se Atletico mund ta shesë ish sulmuesin e Barcelonës në afatin kalimtar të janarit, me Aston Villën që interesohet për uruguaianin.

Steven Gerrard dëshiron ta rikthejë në Premierligë, të ribashkohet me të në “Villa Park”.

Por, edhe pse Suarez ka rënë shumë në formë, Atletico s’e ka ndërmend ta shesë në afatin e janarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat