Gjakovarët zyrtarizojnë Ullurin

Futboll

Gjakovarët zyrtarizojnë Ullurin

Nga: K.G. Më: 20 janar 2022 Në ora: 19:09
Gjakovarët zyrtarizojnë Ullurin

Vëllaznimi nga Gjakova mban vendin e katërt me 21 pikë në Ligën e Parë të Kosovës, Grupi A, gjashtë me pak se kampioni vjeshtor Trepça ’89, vazhdon me përforcime për pjesën e dytë të kampionatit.

Gjakovarët zyrtarizojnë futbollistin Gentrit Ulluri. 

“KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me mesfushorin 20 - vjeçar Gentrit Ulluri.

Ulluri në të kaluarën ishte pjesë e KF Drenica dhe së fundmi pjesë e KF Malisheva”, njofton KF Vëllaznimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat