Rangnick dëshiron ti shesë tre lojtarë

Futboll

Rangnick dëshiron ti shesë tre lojtarë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 13:30
Rangnick dëshiron ti shesë tre lojtarë

Rangnick dëshiron ti shesë Cavanin, Pogbën dhe Martialin!

Sipas Daily Mirror, trajneri i Manchester United, është i gatshëm të heqë dorë që tani nga sulmuesi, Edinson Cavani.

Po ashtu, ai ka dhënë dritën e gjelbër edhe për Paul Pogba dhe Anthony Martial .

Rangnick mendon se që të tre duhet të shitën në mënyrë që United të krijojë fonde për të ndërtuar një skuadër më të fortë për të ardhmen.

Cavani e Martial nuk është se po luajnë shumë, derisa Pogba më shumë po qëndron në infermieri se sa në fushë andaj Rangnick ndjen se United duhet ti largojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat