Tre lojtarë po punojnë kundër trajnerit

Futboll

Tre lojtarë po punojnë kundër trajnerit

Më: 23 janar 2022 Në ora: 13:00
Rangnick

Pogba, Martial dhe Cavani mund të largohen nga Manchester United në janar.

Rangnick duket se i ka kërkuar klubit shitjen e tyre, sepse duket se janë ata që po krijojnë probleme brenda skuadrës.

Ndër të tejra, duket se ata kanë shumë ndikim te lojtarët e tjerë dhe mund të bindin lojtarë të tjerë që të dalin kundër trajnerit gjerman.

Nëse dihej se mes trajnerit dhe Martial situata nuk ishte e mirë, vetë Rangnick ka deklaruar pak ditë më parë se Cavani nuk ishte më në merkato.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat