Edhe Ramiz Sadiku përgatitet në Durrës

Futboll

Edhe Ramiz Sadiku përgatitet në Durrës

Nga: K.G. Më: 23 janar 2022 Në ora: 13:33
Edhe Ramiz Sadiku përgatitet në Durrës

Skuadra e Ramiz Sadikut nga Prishtina synon rezultate edhe më të mira në pjesën e dytë të kampionatit dhe për këtë edhe morën rrugë për në Durrës që të përgatiten sa më mirë. 

Ramiz Sadiku renditet në vend të katërt me 22 pikë në Ligën e Parë të Kosovës, grupi B. 

“Futbollistët e KF Ramiz Sadiku, sot u nisën për Durrës për ta vazhduar fazën përgatitore.

Trajneri Elon Berisha së bashku me stafin e tij do të ketë në dispozicion edhe disa futbollistë të rinj të cilat janë bashkuar me ekipin e parë”, njofton KF Ramiz Sadiku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat