Dy lojtarë drejt largimit

Futboll

Dy lojtarë drejt largimit

Më: 23 janar 2022 Në ora: 13:59
Dy lojtarë drejt largimit

Dy lojtarë drejt largimit: ja kush është ëndrra!

Merkato e Inter është shumë e gjallëruar.

Drejtuesit zikaltër duan të përforcojnë mesfushën për pjesën e dytë të sezonit.

Sipas Tuttosport, ëndrra mbetet lojtari i Sassuolo-s, Davide Frattesi, ndërsa Vecino dhe Sensi pritet të largohen nga Milano.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat