Temperatura të ulëta dhe dëborë, ja gjendja e fushës

Futboll

Temperatura të ulëta dhe dëborë, ja gjendja e fushës

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:21
Temperatura të ulëta dhe dëborë, ja gjendja e fushës

Ndeshja Skënderbeu-Teuta, e cila do të nisë në orën 13:45 do të luhet në një fushë tërësisht të mbuluar me dëborë.

Në pamje duket fusha e cila është plot me dëborë duke parë se temperaturat në Korçë kanë qenë relativisht të ulëta.

Me këto kushte që ndodhet aktualisht fusha e stadiumit “Skënderbeu”, sfida do të luhet me top me ngjyrë të kuqe.

Takimi mes Skënderbeut dhe Teutës është i vlefshëm për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat