Starton sfida me terrenin e mbuluar me dëborë

Futboll

Starton sfida me terrenin e mbuluar me dëborë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 14:34
Starton sfida me terrenin e mbuluar me dëborë

Starton sfida me terrenin e mbuluar me dëborë!

Ka startuar në orën 14:25, në stadiumin “Skënderbeu”, sfida fazës çerekfinale të Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Teuta.

Të dyja skuadrat kërkojnë fitoren duke parë renditjen e tyre në kampionat dhe kompeticioni i Kupës së Shqipërisë mund të jetë një shpëtim për sezonin e të dy ekipeve.

Sfida ka startuar me vonesë, për arsye të mungesës së ujit në dushet e dhomave të zhveshjes.

Në fillim u krijua mendimi i shtyrjes për një datë tjetër, por më pas delegati i takimit mori vendimin për të nisur ndeshjen rreth 35 minuta më vonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat