Arrihet marrëveshja

Futboll

Arrihet marrëveshja

Më: 27 janar 2022 Në ora: 18:07
Adama Traore

Arrihet marrëveshja, Barcelona rikthen “bishën” në shtëpi!

Barcelona ka arritur marrëveshjen me mesfushorin e Uolves, Adama Traore në formën e huazimit me të drejtën e blerjes në fund të sezonit.

Kështu, afrikani i natyralizuar spanjoll, rikthehet në Barcelonë pas 7 vitesh, kur luante me ekipin B të katalanasve.

Pritet që të premten Traore të kryej vizitat mjekësorë me klubin e tij të ri.

Ky transferim pritet ta ndihmojë dhe më shumë skuadrën e Çavit për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat