West befason Neymarin në këtë stërvitje

Futboll

West befason Neymarin në këtë stërvitje

Më: 27 janar 2022 Në ora: 20:25
West befason Neymarin në këtë stërvitje

Neymar Jr ka pritur në orët e fundit një vizitë që e ka bërë më të lumtur.

Reperi i njohur Kanye West , ish-bashkëshorti i Kim Kardashian ka dashur të përfitojë nga udhëtimi i tij në Paris për të takuar një tjetër yll në lartësinë e tij, shkruan MundoDeportivo.

Ishte në qendrën stërvitore të Paris Saint-Germain gjatë seancës së së mërkurës. Edhe pse arsyeja e vizitës së tij në qytetin e dashurisë dhe modës ka qenë ndryshe: të marrë pjesë në javën e modës së lartë që po festohet këto ditë.

“Kënaqësi që u njohëm, legjendë” , ka shkruar sulmuesi brazilian në llogarinë e tij në Instagram së bashku me një foto kujtimore nga momenti i takimit për herë të parë.

Kështu, kemi mundur të shohim se futbollisti i ka dhuruar këngëtarit një fanellë të skuadrës franceze me “10” në shpinë dhe emrin e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat