Reali ka gjetur pasuesin e Casemiros

Futboll

Reali ka gjetur pasuesin e Casemiros

Më: 28 janar 2022 Në ora: 17:09
Reali ka gjetur pasuesin e Casemiros

Sipas shtypit spanjoll, Reali ka gjetur pasuesin e Casemiros.

Ajo që dëshirohet është Tchouameni, një yll i ri nga Monaco që ka luajtur 31 ndeshje këtë sezon.

Në moshën 22-vjeçare dhe me statusin e titullarit në skuadrën franceze, futbollisti me origjinë kameruniane ka tërhequr interesin e klubeve të mëdha evropiane, si Chelsea dhe Manchester United.

Raportohet se lideri i La Ligës po mendon të ecë përpara me një propozim nga 80 deri në 100 milionë euro për francezin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat