Ulpiana – Montana, përfundon ndeshja baras!

Futboll

Ulpiana – Montana, përfundon ndeshja baras!

Më: 28 janar 2022 Në ora: 19:41
Ulpiana – Montana, përfundon ndeshja baras!

Ulpiana – Montana, përfundon ndeshja baras!

Ulpiana vazhdon përgatitjet në bregdetin e Turqisë, bardhekaltërit kësaj radhe u ballafaquan me skuadrën Montana nga Bullgaria.

Lipjanasit në këtë takim testuan të gjithë lojtarët dhe formën fizike të tyre, por pavarësisht lojës së bukur në fund barazuan pa gola pas 90-të minutave.

Ulpiana do të rikthehet në Kosovë ditëve në vijim, duke u bërë gati për sezonën pranverore në BKT Superligën e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat