Broja asiston për golin e fitores ndaj Coventryt

Futboll

Broja asiston për golin e fitores ndaj Coventryt

Më: 5 shkurt 2022 Në ora: 18:40
Broja asiston për golin e fitores ndaj Coventryt

Broja është futur nga minuta e 64’të për të ndihmuar ekipin në ndeshjen e FA Cup ndaj Coventry.

Një goditje e tij në minutën e 83’ ishte shumë pranë golit, por topi shkoi vetëm në rrjetën e jashtme.

Teksa, në minutën e 112’të sulmuesi shqiptar asistoi për golin e epërsisë për Walker Peters.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 119’të e takimit dhe rezultati është 2-1.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat