Tifozja që po çmend fansat

Futboll

Tifozja që po çmend fansat

Më: 10 mars 2022 Në ora: 16:16
Tifozja që po çmend fansat

Tifozja e Realit trondit sërish “Instagram”-in!

Demi Roz nuk resht së dhuruari shou në rrjetet sociale.

Modelja e famshme britanike, e cila regjistron më shumë se 19 milionë fansa vetëm në “Instagram”, së fundmi ka vendosur të tronditë rrjetin me disa postime tepër provokuese.

Demi shfaqet nudo mbi një kalë, ndërsa publikimi i seksbombës ka marrë qindra mijëra pëlqime dhe komplimente nga fansat. Demi Roz, siç dihet, njihet edhe si një prej tifozeve më “hot” të Real Madridit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat