Corriere dello Sport: Inter nuk dorëzohet

Futboll

Corriere dello Sport: Inter nuk dorëzohet

Më: 29 prill 2022 Në ora: 11:57
Corriere dello Sport: Inter nuk dorëzohet

Corriere dello Sport: Inter nuk dorëzohet, kampionati nuk ka mbaruar ende!

Interi nuk ka ndërmend të dorëzohet. Ky është mesazhi, siç raporton “Corriere dello Sport”, që drejtuesit kaluan edhe mëngjesin e djeshëm pas disfatës së të mërkurës ndaj Bolognës.

Marotta dhe Ausilio përdorën fjalët e duhura, pa e sprovuar mendërisht një skuadër, duke u kërkuar të gjithëve të qëndrojnë në rrugën e duhur deri në fund.

Drejtuesit u kanë bërë të qartë lojtarëve se ndeshjet nuk kanë përfunduar ende dhe se ky kampionat ka ende shumë për të dhënë deri në fund..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat