Objektiv i klubit të madh italian

Futboll

Objektiv i klubit të madh italian

Më: 8 maj 2022 Në ora: 13:40
Objektiv i klubit të madh italian

Ylli i Nice, Khephren Thuram është në listën i Interit në afatin kalimtar të kësaj verë, raporton ‘Calcio Mercato’.

‘Nerazzurët’ të cilët po ‘luftojnë’ më të gjitha forcat që titullin e kamponit ta rikthejnë në  shtëpinë e tyre, tashmë janë duke menduar edhe për përforcime gjatë kësaj verë.

21 vjeçari i skuadrës franceze, Nice është dëshira e internistëve. Interi Thuram-in e sheh mbështetës të kroatit Marcelo Brozovic.

Interi thuhet se tashmë ka kontaktuar agjentin e lojtarit për të pytur rreth mundësisë së talentit francez në qytetin e Modës.

Ndryshe, Interi është duke e monitoruar edhe shqiptarin e Empolit, Kristjan Asllanin si dhe Morten Hjulmand e Leçes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat