Barcelona e vendos edhe Ter Stegen në shitje

Futboll

Barcelona e vendos edhe Ter Stegen në shitje

Më: 12 maj 2022 Në ora: 11:13
Marc Andre ter Stegen d

Joan Laporta po zbulon fytyrën e vërtetë të gjendjes te skuadra e Barcelonës.

Mbrëmë raportohej se Frenkie de Jong ka arritur marrëveshje me Manchester United, por situata mund të shkojë keq edhe për yjet tjerë.

Raportime të ‘Ser’ insistojnë se edhe Marc Andre ter Stegen do të jetë në shitje.

Barcelona pritet të shqyrtojnë të gjitha ofertat për portierin gjerman.

Klubi ‘Blaugrana’ është në gjendje të rëndë ekonomike dhe duket se situata nuk është përmirësuar, përkundër transferimeve të janarit.

Mbetet të shihet se si do të ecin punët për Barcelonën, gjatë merkatos së verës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat