Menaxheri italian përkrah transferimin e Bajramit

Futboll

Menaxheri italian përkrah transferimin e Bajramit

Më: 18 maj 2022 Në ora: 21:50
Menaxheri italian përkrah transferimin e Bajramit

Menaxheri i lojtarit të huazuar nga Napoli drejt Empolit, Sebastian Lupertos, ka folur në emisionin “Radio Goal” në “Radio Kiss Kiss” rreth së ardhmes së klientit të tij.

Më tej ai është ndalur edhe te futbollisti shqiptar, Nedim Bajrami, i cili është përfolur shpesh për një kalim te napoletanët.

Diego Napi e përkrah një lëvizje të tillë, teksa shprehet se 22-vjeçari është gati për një klub të madh si Napoli. “Bajrami është i fortë dhe tashmë është gati për një klub si Napoli.

Do të ishte një blerje e shkëlqyer“, ka thënë Diego Napi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat