Partizanin tenton transferimin e mesfushorit

Futboll

Partizanin tenton transferimin e mesfushorit

Më: 24 maj 2022 Në ora: 12:22
Partizanin tenton transferimin e mesfushorit

Julian Shehi është kthyer në lider të mesfushës së Laçit këtë sezon, duke qenë kështu një nga titullarët fiks në formacionin e kurbinasve.

Kontrata e tij me bardhezinjtë përfundon në fund të këtij sezonit, me mesfushorin që pritet të largohet nga Laçit me parametra zero, pasi për rinovimin e tij nuk është biseduar asgjë.

Sipas “Panorama Sport”, duke parë edhe situatën e lojtarit me Laçin, te Partizani fërkojnë duart, pasi synimi i tyre për të përforcuar mesfushën e kuqe është pikërisht Shehu.

23-vjeçari kërkon një transferim jashtë vendi, por nëse kjo pistë nuk realizohet, demat e Dritan Mehmetit do të bëjnë edhe hapin e parë drejt mesfushorit për ta transferuar në kryeqytet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat