Gerrard nuk përmbahet në afatin kalimar

Futboll

Gerrard nuk përmbahet në afatin kalimar

Më: 26 maj 2022 Në ora: 19:19
Gerrard nuk përmbahet në afatin kalimar

Gerrard nuk përmbahet në afatin kalimar, njofton transferimin e mbrojtësit të La Ligas!

Aston Vija e Stiven Gerrad ka njoftuar goditjen e radhës në merkato, me anglezët që kanë firmosur me mbrojtësin e Sevillës, Diego Carlos.

Braziliani do t’i bashkohet skuadrës pas vizitave mjekësore, me Aston Vijën që ka publikuar në “Twitter” njoftimin e arritjes së akordit me klubin spanjoll.

Karlos bëhet kështu transferimi i dytë në pak ditë pas atij të mesfushorit francez Kamara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat