Roma i ofron kontratë Dybala-s

Futboll

Roma i ofron kontratë Dybala-s

Më: 28 maj 2022 Në ora: 17:33
Roma i ofron kontratë Dybala-s

E ardhmja e Paullo Dybala është një titull kryesor nëpër të gjitha mediat sportive.

Në Argjentinë, sipas “Tyc Sports”, Roma i ka ofruar një kontratë tre vjeçare sulmuesit argjentinas, por e njëjta media argjentinase, shkruan se ai po pret një lëvizje për tek Interi.

Kjo gjë vjen pasi Interi luan në Champions dhe Dybala dëshiron të marrë pjesë në këtë turne, por gjithashtu aty do të gjente dhe shokët e tij të kombëtares, Lautaron dhe Correa.

Gjithashtu bëhet me dije se Dybala ka marrë 20 deri në 30 ditë kohë për të zgjedhur ekipin e tij të ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat