Përfaqësuesit e Lukaku nesër në Milano

Futboll

Përfaqësuesit e Lukaku nesër në Milano

Më: 30 maj 2022 Në ora: 18:04
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku pritet të kthehet te skuadra e Inter.

Ylli belg, Romelu Lukaku ka dëshpëruar me paraqitjet e tij te skuadra e Chelsea dhe duket se do të kthehet në Serie A.

Raportimet e fundit nga Italia bëjnë të ditur se përfaqësuesit e lojtarit do të jenë nesër në Milano, për t’u takuar me krerët e Inter.

Marrëveshja nuk do të jetë e lehtë, pasi Chelsea nuk japin lehtë dritën e gjelbër për largimin e ‘Big Rom’.

Gjithsesi, përfaqësuesit e lojtarit janë të interesuar të kompletojnë këtë lëvizje.

Sebastian Ledure do të jetë ai që do të diskutojë kërkesat dhe opsionet e lojtarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat