Villarreali transferon Jose Morales nga Levante

Futboll

Villarreali transferon Jose Morales nga Levante

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 18:24
Villarreali transferon Jose Morales nga Levante

Skuadra e Villarrealit ka nënshkruar me sulmuesin Jose Morales nga Levante. 

Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi, përmes njoftimi në faqen zyrtare.

Lojtari kreu testet mjekësore po këtë ditë dhe u zyrtarizua si lojtari më i ri i “Nëndetëses së Verdhë”.

Morales, pozicion natyral e ka qendrën e sulmit, por mund të adaptohet edhe në krah.

Lojtari erdhi me parametra zero, pasi i skadoi kontrata me Levanten.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat