Tirana do të luajë ndaj Fenerbaces

Futboll

Tirana do të luajë ndaj Fenerbaces

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 20:06
Tirana do të luajë ndaj Fenerbaces

Tirana do të luajë ndeshjen e tretë miqësore në ditën e nesërme. Këtë herë bëhet fjalë për provën e së vërtetës, pasi kundërshtari i bardhebluve do të jetë i niveli të lartë.

Kampionët e Superiores do të gjejnë përballë tyre gjigandët e Turqisë, Fenerbacen.

Kjo ndeshje do të fillojë në orën 18:00.

Sa i përket transmetimit, klubi turk njofton se kjo ndeshje do të transmetohet në kanalin e tyre në Youtube vetëm për anëtarët, të cilët për t’u bërë pjesë e saj duhet të kryejnë një pagesë të vogël.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat