Hasani drejt transferimit në Kosovë

Futboll

Hasani drejt transferimit në Kosovë

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 12:41
Hasani

Nëse Karakaçi dhe Rami vendosën të vazhdojnë në Krujë, Edon Hasani nuk e ka në plan.

Mesfushori i avancuar, i cili në sezonin e shkuar shkëlqeu me krutanët pritet të transferohet në Kosovë.

Në adresë të shkodranit ka disa oferta, por Gjilani duket se është më pranë tij.

Trajneri Zekirija Ramadani e pëlqen shumë profilin e Hasanit dhe drejtuesit e klubit po punojnë për t’ia plotësuar këtë dëshirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat