Interi i pandalshëm në afatin kalimtar

Futboll

Interi i pandalshëm në afatin kalimtar

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 16:28
Onana

Interi i pandalshëm në afatin kalimtar, njofton firmën me pasuesin e Handanoviç

Interi ka zyrtarizuar goditjen e radhës në merkato ku ka njoftuar zyrtarisht marrëveshjen me portierin Andre Onana.

26-vjeçari transferohet te zikaltërit si lojtar i lirë pas përfundimit të kontratës me Ajaksin.

Interi e ka bërë publik lajmin me anë të një postimi në “Instagram”, me Onanën që do të nisë kështu një aventurë të re në Serinë A, ku pritet të rivalizojë Handanoviç për vendin e titullarit te zikaltërit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat