Barcelona zyrtarizon edhe vendimin e ri

Futboll

Barcelona zyrtarizon edhe vendimin e ri

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 14:52
Barcelona zyrtarizon edhe vendimin e ri

Barcelona ndodhet në një krizë të madhe financiare.

Për të ngushtuar sadopak hendekun e shifrave, katalanasit zgjodhën që ta japin fushën me qera për të organizuar kalçeto dhe së fundmi dasma.

Ndërkohë një tjetër lëvizje ka ardhur nga drejtuesit e klubit.

Tani është zyrtare, stadiumi i Barcelonës ka një emër të ri. Partneriteti mes klubit spanjoll dhe platformës më të njohur të transmetimit audio në botë, Spotify, filloi zyrtarisht më 1 korrik. Kështu Camp Nou u riemërua në Spotify Camp Nou.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat