Georgina tregon si humbi brenda rezidencës së CR7 prej 5 milionë funte në Madrid

Futboll

Georgina tregon si humbi brenda rezidencës së CR7 prej 5 milionë funte në Madrid

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 12:58
Georgina tregon si humbi brenda rezidencës...

Sulmuesi i Manchester United filloi të takohej me ish-punonjësen e “Gucci” gjatë periudhës së tij me Real Madridin. Por vizita e parë tek i dashuri i saj i ri e kishte futur në panik Georgina, pasi ajo nuk mundi të gjente se ku të shkonte.

Dhe iu deshën gjashtë muaj që ajo më në fund të merrej me vilën e portugezit. Duke folur në dokumentarin e saj të Netflix, “I Am Georgina”, ajo tha: “Herën e parë që shkova në shtëpinë e Cristianos do të humbisja aty brenda.

Doja të shkoja në kuzhinë për të marrë ujë dhe nuk e dija se ku ishte.

Image

Ndonjëherë më merrte gjysmë ore kohë për të arritur në dhomën e ndenjes, sepse nuk e dija rrugën e kthimit. Ishte kaq e madhe.

Që kur isha fëmijë, isha mësuar të jetoja në apartamente vërtet të vogla. Kur kam ardhur këtu, nuk e kisha idenë, nuk e dija. Mendoj se pas gjysmë viti në shtëpi me Cristianon kam qenë në gjendje të di se ku ishte gjithçka dhe të vendosja rregull”.

Dokumentari shikon në prapaskenë jetën e Georgina me Ronaldon, që ajo pretendon se është si e çdo familje tjetër. Një “pasqyrë” e mëtejshme në shtëpinë e tyre dëshmon se nuk është asgjë tjetër, veçse normale. Shfaqja zbuloi se si ajo rimodeloi një nga pronat në Madrid me ndihmën e një stilisti të brendshëm.

Georgina shtoi: “Nga momenti që u bëra nënë duhet të mendoj si fëmijë kur zgjedh diçka. Ne kishim shumë mobilje të mëdha të qepura, që nuk i përdornim dhe nuk mund t’i vendosnim në shtëpinë më të vogël. Ngjyra e çdo elementi është shumë e rëndësishme”.

Ronaldo po ndërton një rezidencë të re në një ngastër të madhe toke në “Quinta da Marinha”, në të ashtuquajturën Riviera Portugeze, gjysmë ore nga Aeroporti i Lisbonës dhe dhjetë minuta nga qendra e qytetit bregdetar të Cascais.

Shtypi portugez ka pohuar se 37-vjeçari po planifikon ta përdorë atë si një shtëpi familjare, megjithëse perandoria e tij e pronave prej 43 milion £ përfshin dy apartamente luksoze në Lisbonë, duke përfshirë një apartament nën çati prej 6.5 milion £ dhe një bllok apartamentesh shtatëkatëshe me pamje nga Oqeani Atlantik në Madeira, kryeqyteti i Funchal, ku jetojnë nëna dhe vëllai i tij.

Ronaldo dhe Georgina janë bashkë prej më shumë se pesë vitesh. Pesë herë fituesi i “Topit të Artë” këmbënguli se si çift janë të lumtur dhe me siguri do të martohen një ditë. Kjo mund të ndodhë shumë shpejt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat