Grabitësit e poshtërojnë në mes të rrugës

Futboll

Grabitësit e poshtërojnë në mes të rrugës

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 14:15
Felipe Melo

Momente frike e madhe për Felipe Melo pas ndeshjes që e pa Fluminense të mundte Corinthians me rezultatin e jashtëzakonshëm 4-0.

Mesfushori brazilian në fakt është sulmuar nga disa grabitës në makinën e tij, teksa po largohej nga Rio de Zhaneiro në shoqërinë e gruas, fëmijëve dhe një miku të familjes.

I bllokuar nga një grup kriminelësh dhe i detyruar të dilte jashtë, lojtarit iu vodh si makina, ashtu edhe sende të ndryshme me vlerë.

Duke lënë mënjanë frikën e fortë, ish-lojtari i Fiorentinës, Interit dhe Juventusit është mirë, ashtu si të gjithë personat e përfshirë në këtë aferë të keqe.

Familja “Melo” mundi të kthehej në shtëpi falë ndihmës së një çifti të mbërritur, që sapo kishte parë skenën e grabitjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat