Dobra kalon në kategorinë e pestë të Anglisë

Futboll

Dobra kalon në kategorinë e pestë të Anglisë

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 13:29
Dobra

Armando Dobra është zyrtarizuar në ekipin e ri pas largimit nga Ipswich.

Ylli i Shpresave krahasohej me lojën e Lionel Mesit dhe la mbresa në fillimet e tij.

Por karriera nuk po i ecën siç në fakt pritej.

Para pak minutash ka ardhur njoftimi për kalimin te Cesterfield që i përket kategorisë së 5 në Angli.

Dobra u shfaq i emocionuar për këtë kalim pasi atje gjen ish-trajnerin që e kishte te Ipswich, Cook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat