Man United në bisedime me Dybala!   

Futboll

Man United në bisedime me Dybala!   

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 19:53
Dybala

Man United në bisedime me Dybala!   

Sulmuesi Paulo Dybala mund të vazhdojë karrierën e tij në Angli.

Manchester United është në bisedime me agjentët e ish-lojtarit të Juventusit për një lëvizje të mundshme, ka zbuluar gazetari i Sky Italia, Angelo Mangiante.

Argjentinasi u largua nga Juventusi falas pas 7 vitesh në klub. Më herët u raportua se ai është afër kalimit te Interi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat