Dauti dhe Tairi emra të rinj

Futboll

Dauti dhe Tairi emra të rinj

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:12
Dauti dhe Tairi emra të rinj

Futbollistët e GFK Ohrit tri ditë më parë kanë nisur zyrtarisht përgatitjet për sezonin e ri në Ligën e Dytë të Maqedonisë.

Skuadra ka ruajtur skeletin e vet nga sezoni i kaluar dhe shpresojnë të sjellin disa prurje këtë verë.

“Stërvitje të kombinuara dhe intensive zhvillohen çdo ditë në fushë dhe në palestrën e fitnesit. Në periudhën përgatitore para fillimit zyrtar janë planifikuar disa ndeshje miqësore”, bëjnë të ditur nga klubi.

Tre emra të rinj buzë liqenit janë: Mirlind Dauti, Darko Razmoski dhe Hadis Tairi. Klubi falënderoi Igor Kleçakaroskin, Sashe Shoposkin, Marko Stojçeskin dhe Romeo Koçoskin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat