Bardhi transferohet te kampionët e Turqisë

Futboll

Bardhi transferohet te kampionët e Turqisë

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 14:46
Bardhi

Mesfushori Enis Bardhi ka thënë se ndihet i lumtur dhe i nderuar që do të jetë pjesë e kampionit të Turqisë, Trabzonspor.

Bardhi të enjten i është bashkuar ekipit të ri për t’i kryer kontrollimet mjekësore, përpara se ta firmosë kontratën dhe të prezantohet.

Bardhi te Trabzonspori do të transferuar nga skuadra e Levantes. Detajet ende nuk janë publikuar, por Bardhi tashmë ka folur si lojtari më i ri i ekipit elitar nga Turqia.

“Jam krenar që jam pjesë e ekipit kampion. Ndihem i lumtur që jam këtu. Tash na mbetet t’i finalizojmë të gjitha detajet dhe pastaj të takohem me trajnerin dhe bashkëlojtarët e rinj të skuadrës”, ka thënë Bardhi me të ateruar në Turqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat