Bremer: Duam të fitojmë

Futboll

Bremer: Duam të fitojmë

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 16:02
Bremer: Duam të fitojmë

Gjatë prezantimit të tij si lojtari më i ri i Juventusit, Gleison Bremer foli edhe për objektivin e titullit dhe ëndrrën e Champions League.

“Juventus gjithmonë synon të fitojë.

Vitin e kaluar nuk isha atje, por këtë vit duam të ndryshojmë gjithçka në Serie A.

Champions është ëndrra e çdo lojtari të luajë në ato gara.

Të qenit te Juventus kërkon që ne të marrim pjesë, por edhe të shkojmë larg. Kemi prtshmëri të mëdha, por duhet të fokusohemi edhe te kampionati”, është shprehur mbrojtësi brazilian.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat