Strakosha nuk debuton as kundër Manceshter United

Futboll

Strakosha nuk debuton as kundër Manceshter United

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 18:17
Strakosha

Strakosha nuk debuton as kundër Manceshter United!

Portierët e Shqipërisë janë duke kaluar një moment të keq në nisjen e këtij sezoni të ri. Thomas Strakosha dhe Etrit Berisha nuk do të luajnë titullarë me ekipet e tyre, përkatësisht Brentford dhe Torino.

Në rastin e këtij të fundit ishte trajneri Ivan Juric që njoftoi se Milinkovic Savic është zgjedhje e parë.

Ndërkohë sa i përket Strakoshës, do të jetë në stol edhe në takimin e dytë të Premier League, teksa Brentford do të përballet me Manchester United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat