Morina: Morëm golat nga ndërprerjet

Futboll

Morina: Morëm golat nga ndërprerjet

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 20:40
Morina

Ferizaj u mposht në ndeshjen e parë në elitën e futbollit kosovar pas rikthimit nga Liga e Parë.

Bardhekaltrit luajtën në udhëtim te Gjilani, nga të cilët humbën me rezultat 3-2.

Megjithatë, trajneri i ferizajasve, Arbnor Morina u shpreh i kënaqur me futbollistëtit e tij dhe e uroi Gjilanin për fitoren.

“Gjilani luajti mirë si gjithmonë.

E uroj për fitoren dhe e uroj për suksese në vazhdim. Ne gabuam. Ishin gabime njerëzore. Në përgjithësi isha i kënaqur me lojën dhe i përgëzoj djemtë për paraqitjen. Morëm golat nga ndërprerjet, por kjo është pjesë e lojës së futbollit”, u shpreh Morina pas përfundimit të takimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat