Oferta 6 milion euro për dy sezone!

Futboll

Oferta 6 milion euro për dy sezone!

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 23:56
Memphis Depay

Oferta 6 milion euro për dy sezone!

Premtimi që i ka bërë Juventusi sulmuesit holandez të Barcelonës, Memphis Depay, është 6 milionë euro për dy sezone.

I dalë jashtë projektit të Xavit, Barcelona kërkon ta largojë pa i paguar asnje qindarkë, por bomberi tulipan duket se nuk e pranon këtë propozim pa arkëtuar me parë diçka nga prishja e kontratës.

Depay është një objektiv i vjetër i bardhezinjve dhe duket se ky është momenti ideal për ta transferuar në Torino pas dështimit të pistës “Morata”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat