Tottenham me ofertë të re për Zaniolo

Futboll

Tottenham me ofertë të re për Zaniolo

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 20:56
Nicolo Zaniolo.

Nicolo Zaniolo vazhdon të jetë në radarin e Tottenham Hotspur.

Sipas ‘CalcioMercatoWeb’ Tottenham po përgatit një ofertë të re për Nicolo Zaniolo të Romës.

Skuadra italiane mbetet e palëkundur në kërkesat e tyre pasi kërkon 50 milionë euro për ta lënë të lirë lojtarin.

Ndërkohë, edhe Chelsea mbetet e interesuar për lojtarin.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat