Mësohet emri i të dashurës së re të Allegrit

Futboll

Mësohet emri i të dashurës së re të Allegrit

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 19:18
Allegri

Massimiliano Allegri fshin përfundimisht historinë me Ambra Angiolini-n dhe nis një tjetër me Nina Lange Barresi-n.

Çifti është parë në rrugët e Luganos i kapur për dore dhe në pamje të parë shumë të dashuruar.

Dihet shumë pak për të fejuarën e re të trajnerit të Juventusit. Mediat italiane gjithsesi kanë mundur të gërmojnë diçka në jetën e saj duke zbuluar se ajo zotëron një shoqëri konsulence menaxheriale.

Kaq është zbuluar rreth bukuroshes brune që vazhdon të mbetet misterioze për arkivin e mediave rozë.

Allegri e mbylli historinë me aktoren Angiolini pak muaj më parë, vendim që nuk u prit mirë nga Ambra.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat