Atletico apo Ronaldo treguan interes?

Futboll

Atletico apo Ronaldo treguan interes?

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 19:44
Atletico apo Ronaldo treguan interes?

Edu Aguirre ka komentuar informacionet për dëshirën e Cristiano Ronaldos për t’u transferuar te Atletico.

“Është një gënjeshtër që Cristiano Ronaldo i ofroi shërbimet e tij Atletico Madrid. Unë do t’ju tregoj se si ishte në të vërtetë marrë nga Sports.ru.

Jorge Mendes ishte i pari që mori një telefonatë nga Miguel Angel Gil (CEO i Atletico përafërsisht) dhe Simeone.

Këtu është një orar i tillë. Ishte Atletico që u interesua për situatën me Cristiano”, tha gazetari dhe miku i tij Ronaldo El Chiringuito.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat