Palët nuk po e gjejnë gjuhën e përbashkët

Futboll

Palët nuk po e gjejnë gjuhën e përbashkët

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 11:36
Bennacer

Bennacer refuzon rinovimin me Milanin, Liverpool në gatishmëri!

Milani po tenton të bindë për të nënshkruar një kontratë të re mesfushorin algjerian, Ismael Bennacer. Deri më tani ai ka refuzuar, për shkak të kushteve të ofruara.

Palët nuk po e gjejnë gjuhën e përbashkët dhe në Angli raportojnë se Liverpool mund të futet në lojë për shërbimet e lojtarit të Milanit.

Bennacer ka edhe dy vite kontratë me kampionët e Italisë, ndërkohë që ka edhe një klauzolë lirimi 50 milionë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat