Kounde mund të largohet falas pas 31 gushtit

Futboll

Kounde mund të largohet falas pas 31 gushtit

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 15:43
Kounde

Kounde mund të largohet falas pas 31 gushtit!

Barcelona pas aktivizimit të levës së katërt regjistroi në skuadër Lewandowksin, Kessie, Christensen, Raphinan, Roberton dhe Dembele, por jo Jules Kounde.

Kounde është lojtari i fundit që i është bashkuar Barcelonës nga skuadra e Sevillas.

Duke ditur problemet ekonomike të Barcelonës, mbrojtësi rrezikon të largohet falas në përfundim të merkatos, nëse katalanasit nuk gjejnë një zgjidhje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat