Napoli merr vendim të rëndësishëm për Meret

Futboll

Napoli merr vendim të rëndësishëm për Meret

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 21:40
Alex Meret

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Napoli ka arritur marrëveshje me portierin italian Alex Meret dhe agjentin e tij për të zgjatur qëndrimin në “Diego Armando Maradona”.

Napoli ia ka rinovuar kontratën Meretit deri në muajin qershor të vitit 2024, me opsionin për ta zgjatur atë edhe për një vit.

Meret do të nënshkruajë kontratën e tij të re gjatë ditëve në vazhdim, pasi që marrëveshja me PSG-në për Kyelor Navas dështoi këtë merkato verore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat