Melo: Klopp mund të llogarisë tek ai tani

Futboll

Melo: Klopp mund të llogarisë tek ai tani

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 00:34
Melo: Klopp mund të llogarisë tek ai tani

Agjenti i mesfushorit Arthur Melo foli për gatishmërinë e klientit të tij për t’iu bashkuar Liverpoolit.

Braziliani iu bashkua Reds në fund të gushtit me një lëvizje nga Juventusi në huazim me një opsion blerjeje, por deri më sot ka bërë vetëm një paraqitje në ekipin e parë.

“Arthurit i duhej kohë shtesë për t’u rikthyer në formë. Për më tepër, dallimet serioze midis futbollit anglez dhe atij italian luajtën një rol.

Tani ai ka arritur kushte optimale dhe është në dispozicion të plotë të trajnerit. Nuk kam asnjë dyshim për aftësinë e Arthurit për të provuar veten në Liverpool”, tha përfaqësuesi i lojtarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat