Real Madridi publikon 11-shen startuese

Futboll

Real Madridi publikon 11-shen startuese

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 19:45
Real Madridi

Real Madridi publikon 11-shen startuese ndaj Shakhtarit!

Real Madridi ka publikuar 11-shen startuese ndaj Shakhtarit, në xhiron e tretë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Real Madridi ka shënuar dy fitore në dy ndeshjet e para, kurse Shakhtar ka një fitore dhe një barazim.

Reali synon fitore ndaj ekipit nga Ukraina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat