VAR-i ia anulon golin Holandës

Futboll

VAR-i ia anulon golin Holandës

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 17:33
Foto ilustrim

Holanda arriti ta shënojë edhe golin e tretë të ndeshjes kundër Katarit, vetëm që më pas të anulohej nga VAR-i.

Holanda arriti ta thellojë epërsinë në 3:0 në ndeshjen kundër Katarit, por që goli i shënuar nga Steven Berghuis u anulua nga VAR-i.

Berghuis shënoi në minutën e 68’ për 3:0, por që goli i tij u anulua për shkak të lojës me dorë.

Momentin në fjalë e gjeni më poshtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat