Prishtina ndeshet me ekipin grek

Futboll

Prishtina ndeshet me ekipin grek

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 16:36
Prishtina ndeshet me ekipin grek

Klubi mël i trofeshëm në vendin Prishtina, do të ballafaqohet me ekipin nga Greqia, AEL Larissa.

"FC Prishtina të enjten më 1 dhjetor, do ta zhvillojë një ndeshje miqësore ndaj ekipit nga Greqia, AEL Larissa.

Ndeshja luhet në stadiumin "Fadil Vokrri" në Prishtinë nga ora 13:00.

Hyrja për shikuesit do të jetë falas", njofton FC Prishtina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat